.png.2fedbaeed142d9ffa7ad27f243687120.png)
Typ sprzętu: Kable Sygnałowe (interkonekty)
Producent: Purist Audio Design
Model: Musaeus RCA
(5/5 na podstawie 1 opinii)
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: U pana Bogdana z BMN
Ile zapłaciłeś/aś?: mniej z uwagi na to że jestem stałym klientem
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Szukałem Internetu do nowego sprzętu, poprzedni mi się zużył, trafiłem na wielki test internetowy, w którym wygrał Genesis. Okazało się że w BMN mają kable PAD i w dodatku bardzo je polecają do ich kolumn.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: głównie Genesis i mój stary kabel kosztujący ok 900pln 15 lat temu którego marki nie znam bo wytarł się (może ktoś zgadnie czara izolacja w fioletowe, skośne, pasy). Miałem jeszcze 2 tańsze kable, jakiś Melodiki z serii Purple Rain i Kruger & Matz kupiony na szybko do innego źródła.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: BMN S2 II, M2si, DAC od Mr. Elektronik spięty koaxialem z jakimś blue ray od sony, głośnikowe Brown Sugar od Melodika, standy Mozos.
Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe.
Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.
Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.
Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.